Rozkládání

Při použití rozkládacího lůžka ho povlečte nebarveným prostěradlem. Použité lůžko je nutné větrat zhruba stejnou dobu, jakou se na něm spalo. Je to zvlášť důležité při několikadenním užívání. V případě, že se bude lůžko takto využívat, dochází k extrémnímu namáhání zvlášť potahu, k jeho vytahování.

Působením potu může dojít ke změnám jeho barevnosti a k estetické újmě sedačky. To se týká obecně celé kategorie rozkládacích pohovek. I ta nejdražší látka a nejkvalitnější kůže se zachová stejně jako prostěradlo na Vaší posteli. Proto je třeba zvážit, k jakému účelu bude náš výrobek sloužit. V případě, že se z jakéhokoliv důvodu nevyhnete nutnosti dlouhodobě lůžko užívat, doporučujeme přikoupit cca 5 - 7 cm silnou matraci a tou ložní plochu přikrýt.  Stejné pravidlo platí i pro soupravy, které lze využívat pro každodení spaní. Stále se jedná o sedací soupravu, která má však rozklad přizpůsobený tomu aby odolával každodenímu rozkládání a zatěžování. Jelikož se jako lůžko využívají také designové prvky soupravy je třeba počítat s tím, že jednotlivé plochy na sebe nemusí přesně navazovat a mohou zde být výškové odchylky (viz. odstavec Tolerance).
Najděte svou prodejnuVyhledejte prodejce u kterého je možné výrobky AKSAMITE prohlédnout.

Vložte prosím PSČ či název Vašeho bydliště a vyhledejte nejbližšího prodejce.
Najděte svou nejbližší prodejnu
Mapka krajů ČR Královehradecký Pardubický Olomoucký Moravskoslezský Zlínský Jihomoravský Vysočina Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Praha Středočeský