Rozkládání

Při použití rozkládacího lůžka ho povlečte nebarveným prostěradlem. Použité lůžko je nutné větrat zhruba stejnou dobu, jakou se na něm spalo. Je to zvlášť důležité při několikadenním užívání. V případě, že se bude lůžko takto využívat, dochází k extrémnímu namáhání zvlášť potahu, k jeho vytahování.

Působením potu může dojít ke změnám jeho barevnosti a k estetické újmě sedačky. To se týká obecně celé kategorie rozkládacích pohovek. I ta nejdražší látka a nejkvalitnější kůže se zachová stejně jako prostěradlo na Vaší posteli. Proto je třeba zvážit, k jakému účelu bude náš výrobek sloužit. V případě, že se z jakéhokoliv důvodu nevyhnete nutnosti dlouhodobě lůžko užívat, doporučujeme přikoupit cca 5 - 7 cm silnou matraci a tou ložní plochu přikrýt.  Stejné pravidlo platí i pro soupravy, které lze využívat pro každodení spaní. Stále se jedná o sedací soupravu, která má však rozklad přizpůsobený tomu aby odolával každodenímu rozkládání a zatěžování. Jelikož se jako lůžko využívají také designové prvky soupravy je třeba počítat s tím, že jednotlivé plochy na sebe nemusí přesně navazovat a mohou zde být výškové odchylky (viz. odstavec Tolerance).
Najděte svou prodejnuVyhledejte prodejce u kterého je možné výrobky AKSAMITE prohlédnout.

Vložte prosím PSČ či název Vašeho bydliště a vyhledejte nejbližšího prodejce.
Najděte svou nejbližší prodejnu
Mapka krajů ČR Královehradecký Pardubický Olomoucký Moravskoslezský Zlínský Jihomoravský Vysočina Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Praha Středočeský

Vážení zákazníci,


naše maloobchodní prodejny AKSAMITE nábytek s.r.o. jsou z nařízení vlády uzavřeny do odvolání.

Jsme Vám přesto k dispozici na telefonech a mailech:

Prodejna Praha - Průhonice, OC Modo: 777 124 235, nabytek.praha@aksamite.cz
Prodejna Brno - Modřice, IC SOHO: 777 124 238nabytek.brno@aksamite.cz

Děkujeme za trpělivost a přejeme všem pevné zdraví!


Vaše Aksamite