Tolerance

Sedací souprava je specifický typ výrobku, u kterého jsou běžné tolerance některých parametrů. Rozměry jsou uváděny vnější, s tolerancí 50mm/díl. Navazování linií u solitérních výrobků má povolenou toleranci 30mm, u spojovaných (rohových) výrobků 40mm.

Ne vždy je možné docílit navazování vzoru na potahu. Spasování pruhů a složitých vzorů vyžaduje jiné skládání střihu s nižší výtěžností, … Tvarované panely potahu jsou běžně zvrásněné a toto zvrásnění nemusí být pravidelné. Tato nepravidelnost není vadou. Odstíny potahových materiálů a dřevěných doplňků, zveřejněné na internetu nebo v letácích jsou pouze orientační. Potahové látky mají běžně drobné barevné odchylky jednotlivých výrobních šarží, a proto není možno zaručit barevnou shodu u doobjednávek.

Doplňky a dekorační součásti z mořeného masivního dřeva vykazují rovněž mírné odchylky v odstínu. Na požádání (po dodání vzoru) jsme schopni dodat odstín dle vašich představ.  
Najděte svou prodejnuVyhledejte prodejce u kterého je možné výrobky AKSAMITE prohlédnout.

Vložte prosím PSČ či název Vašeho bydliště a vyhledejte nejbližšího prodejce.
Najděte svou nejbližší prodejnu
Mapka krajů ČR Královehradecký Pardubický Olomoucký Moravskoslezský Zlínský Jihomoravský Vysočina Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Praha Středočeský