Tolerance

Sedací souprava je specifický typ výrobku, u kterého jsou běžné tolerance některých parametrů. Rozměry jsou uváděny vnější, s tolerancí 50mm/díl. Navazování linií u solitérních výrobků má povolenou toleranci 30mm, u spojovaných (rohových) výrobků 40mm.

Ne vždy je možné docílit navazování vzoru na potahu. Spasování pruhů a složitých vzorů vyžaduje jiné skládání střihu s nižší výtěžností, … Tvarované panely potahu jsou běžně zvrásněné a toto zvrásnění nemusí být pravidelné. Tato nepravidelnost není vadou. Odstíny potahových materiálů a dřevěných doplňků, zveřejněné na internetu nebo v letácích jsou pouze orientační. Potahové látky mají běžně drobné barevné odchylky jednotlivých výrobních šarží, a proto není možno zaručit barevnou shodu u doobjednávek.

Doplňky a dekorační součásti z mořeného masivního dřeva vykazují rovněž mírné odchylky v odstínu. Na požádání (po dodání vzoru) jsme schopni dodat odstín dle vašich představ.  
Najděte svou prodejnuVyhledejte prodejce u kterého je možné výrobky AKSAMITE prohlédnout.

Vložte prosím PSČ či název Vašeho bydliště a vyhledejte nejbližšího prodejce.
Najděte svou nejbližší prodejnu
Mapka krajů ČR Královehradecký Pardubický Olomoucký Moravskoslezský Zlínský Jihomoravský Vysočina Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Praha Středočeský

Vážení zákazníci,


naše maloobchodní prodejny AKSAMITE nábytek s.r.o. jsou z nařízení vlády uzavřeny do odvolání.

Jsme Vám přesto k dispozici na telefonech a mailech:

Prodejna Praha - Průhonice, OC Modo: 777 124 235, nabytek.praha@aksamite.cz
Prodejna Brno - Modřice, IC SOHO: 777 124 238nabytek.brno@aksamite.cz

Děkujeme za trpělivost a přejeme všem pevné zdraví!


Vaše Aksamite