Co byste měli vědět

Při rozbalování sedačky, zvlášť u plyšů s fixovaným vlasem, se často objeví pomačkání či přehnutý vlas. To je způsobeno skladováním a přepravou v obalu. Vzhledem k tvarové paměti se látka sama za několik dnů vyrovná. Vyhlazení se urychlí napařovací žehličkou (!!! Pozor, vždy přes čistou flanelovou utěrku!!!) a jemným kartáčem. Stejně se dají napravit různá přesezená místa na potahu.

Životnost i velmi kvalitních látek se pohybuje okolo 5 let. Vhodnou péčí a způsobem používání se dá výrazně prodloužit. Platí to ale i obráceně. Nešetrným zacházením či nevhodným ošetřováním lze zboží spotřebovat i podstatně dříve než uplyne dvouletá záruka. Podle současné právní úpravy však nelze takto znehodnocený výrobek reklamovat. Nespoléhejte tedy na to, že Vám bude sedačka pravidelně po dvou letech měněna a tak bude stále jako nová, ale pokuste se toho dosáhnout šetrným zacházením a vhodnou péčí.

Mnohé potahové látky jsou opatřeny tzv. nešpinivou úpravou (teflon atp.) Ta samozřejmě nezaručuje, že zboží nejde ušpinit, ale výrazně zjednodušuje jeho čištění.
Najděte svou prodejnuVyhledejte prodejce u kterého je možné výrobky AKSAMITE prohlédnout.

Vložte prosím PSČ či název Vašeho bydliště a vyhledejte nejbližšího prodejce.
Najděte svou nejbližší prodejnu
Mapka krajů ČR Královehradecký Pardubický Olomoucký Moravskoslezský Zlínský Jihomoravský Vysočina Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Praha Středočeský

Vážení zákazníci,


naše maloobchodní prodejny AKSAMITE nábytek s.r.o. jsou z nařízení vlády uzavřeny do odvolání.

Jsme Vám přesto k dispozici na telefonech a mailech:

Prodejna Praha - Průhonice, OC Modo: 777 124 235, nabytek.praha@aksamite.cz
Prodejna Brno - Modřice, IC SOHO: 777 124 238nabytek.brno@aksamite.cz

Děkujeme za trpělivost a přejeme všem pevné zdraví!


Vaše Aksamite