Čeho byste se měli vyvarovat

Ošetřovat potahovou látku v rozporu s údaji v záručním listě a v obecném návodu na ošetřování, zejména čistit chemickými rozpouštědly. Oba zmíněné doklady jsou standardním příslušenstvím každé vyrobené sedací soupravy. Šlapat a skákat po sedácích či opěrácích. Pokoušet pevnost potahu ostrými předměty a to jak ve vašich rukou, tak ve vašich kapsách.

Manipulovat v blízkosti sedačky s otevřeným ohněm či cigaretou. Nestrkat ruce, ani žádné jiné předměty do mezer mezi sedáky, opěráky, područky a už vůbec ne do prostoru rozkládání (v případě, že ho souprava má). Nejsou k tomu určeny.  Mohlo by dojít k poškození sedačky či dokonce ke zranění o vnitřní konstrukce výrobku. Domácí zvířata, především psi a kočky, dokážou během velmi krátké doby zcela zničit každou potahovou látku nebo kůži. Nepouštějte je proto na sedací soupravu.

Nerovnoměrným zatěžováním dojde k nerovnoměrnému opotřebení. Například oblíbený sedák naproti televizoru může po určité době více změknout než sedáky méně používané. Sedačce škodí příliš vysoká i příliš nízká vlhkost a kolísavá teplota. V takovém případě dochází k rozpínání konstrukčních materiálů, k porušení spojů, což se projeví většinou vrzáním.

Sedací souprava má několik částí sloužící k různým účelům. Například sedák slouží k sezení. Opěrák či opěrný polštář k opírání zad. Opěrky rukou (područky) zase k opírání rukou. Některé soupravy jsou vybaveny nouzovým lůžkem. To je určeno k příležitostnému přespání. Užívání k jiným účelům vede k poškození výrobku a k významnému snížení životnosti.

Jsme přesvědčeni, že se výše zmiňovaným činnostem vyhnete a náš výrobek Vám bude sloužit řadu let.
Čeho by jste se měli vyvarovat
Najděte svou prodejnuVyhledejte prodejce u kterého je možné výrobky AKSAMITE prohlédnout.

Vložte prosím PSČ či název Vašeho bydliště a vyhledejte nejbližšího prodejce.
Najděte svou nejbližší prodejnu
Mapka krajů ČR Královehradecký Pardubický Olomoucký Moravskoslezský Zlínský Jihomoravský Vysočina Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Praha Středočeský

Vážení zákazníci,


naše maloobchodní prodejny AKSAMITE nábytek s.r.o. jsou z nařízení vlády uzavřeny do odvolání.

Jsme Vám přesto k dispozici na telefonech a mailech:

Prodejna Praha - Průhonice, OC Modo: 777 124 235, nabytek.praha@aksamite.cz
Prodejna Brno - Modřice, IC SOHO: 777 124 238nabytek.brno@aksamite.cz

Děkujeme za trpělivost a přejeme všem pevné zdraví!


Vaše Aksamite