Neomezený výběr látek i kůží

V současné době máme do vzorníku zařazeno několik stovek všech možných barev, vzorů, materiálů, … Používáme potahové látky jak tuzemských, tak zahraničních producentů. V poslední době jsou velmi oblíbené ty s protišpinivou úpravou. Mezi nejoblíbenější látky patří zajisté španělské luxusní potahové látky z exkluzivní kolekce Aksamite, které jsou již z výrobního procesu opatřeny značkovou protišpinivou úpravou Aquaclean.

látky_1J6A2561
nitě_MG_6469
šití_1J6A2651
Technologie v tomto směru postoupila velmi kupředu. To, že kapalina po látce klouže a vůbec na ní neulpívá už dnes nikoho nepřekvapí. Některé naše potahové látky ale můžete třeba pomalovat propisovací tužkou nebo umazat hořčicí a vzniklé znečištění odstraníte velmi jednoduše čistým hadříkem a vlažnou vodou. Jako pro výrobce pro nás není žádný problém vyrobit sedačku i z jakékoli jiné látky, která by se Vám líbila. Návaznosti vzorů a ostatní problémy s tím spojené jsou již předem vyřešeny, neboť používáme nejmodernější technologii počítačem řízeného, laserového, střihacího stolu.
střh_1J6A2600
střih_1J6A2605
střih_1J6A2611

I přes nejmodernější technologie zůstává při výrobě čalouněného nábytku prioritou ruční práce.

To platí především pro luxusní kožené sedací soupravy. Kůže je tak specifický materiál, že i nadále musí být stříhána ručně, a to nejzkušenějšími pracovníky.

střih_kůže_1J6A2510
ruční střih kůže_1J6A2514
čalounění_1J6A2503
Najděte svou prodejnuVyhledejte prodejce u kterého je možné výrobky AKSAMITE prohlédnout.

Vložte prosím PSČ či název Vašeho bydliště a vyhledejte nejbližšího prodejce.
Najděte svou nejbližší prodejnu
Mapka krajů ČR Královehradecký Pardubický Olomoucký Moravskoslezský Zlínský Jihomoravský Vysočina Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Praha Středočeský

Vážení zákazníci,


naše maloobchodní prodejny AKSAMITE nábytek s.r.o. jsou z nařízení vlády uzavřeny do odvolání.

Jsme Vám přesto k dispozici na telefonech a mailech:

Prodejna Praha - Průhonice, OC Modo: 777 124 235, nabytek.praha@aksamite.cz
Prodejna Brno - Modřice, IC SOHO: 777 124 238nabytek.brno@aksamite.cz

Děkujeme za trpělivost a přejeme všem pevné zdraví!


Vaše Aksamite