Prodloužená záruka

Za určitých podmínek* a na některé typy našich výrobků poskytujeme prodlouženou pětiletou záruku.

Prodloužená záruka má tyto podmínky:

Prodlouženou záruku poskytuje přímo Výrobce - společnost Aksamite. Plnění z ní vyplývající není reklamací, její rozsah nestanovuje občanský zákoník, a její rozsah určuje písemná smlouva. Prodejci vůči zákazníkovi nevznikají žádné povinnosti. Společnost Aksamite se v určitých případech* zavazuje, že po skončení zákonné 24 měsíční lhůty prodlouží garanci na své výrobky až do doby, kdy uplyne 5 let od jeho expedice. Datum expedice je uvedeno vždy v každé smlouvě o prodloužené záruce. V té době napraví společnost Aksamite bezplatně všechny případné výrobní vady nebo vady materiálu. Záruka se výslovně nevztahuje na projevy opotřebení materiálu nebo na mechanické poškození výrobku.

Nevztahuje se na barevné změny, prošoupání či porušení švů potahové látky. Zboží bude odborně opraveno ve výrobním závodě v Liderovicích. Termín opravy záleží na vzájemné dohodě. Prodloužená záruka nedefinuje žádné termíny k řešení, avšak zboží bude opraveno v co nejkratším termínu od jeho předání k opravě. Lhůta zpravidla nebývá delší než 5 pracovních dnů od předání zboží, do možnosti jeho vyzvednutí.  Může jí však prodloužit čekací doba na dodání potřebného materiálu. To lze však eliminovat včasnou a konkrétní dohodou o nutných pracích. U prodloužené záruky nehradí firma žádné náklady vzniklé v souvislosti s jejím uplatněním a to především dopravní atd. Pokud zákazník nemá možnost dopravit zboží k opravě, zajistí dopravu, za obvyklé ceny, společnost Aksamite. Prodloužená záruka je nepřenosná.

Plnění z této prodloužené záruky bude poskytnuto pouze na základě předložení písemného, řádně vyplněného dokladu, obdrženého při koupi výrobku.

*Jde pouze o výrobky vybavené písemným dokladem o prodloužené záruce.
Najděte svou prodejnuVyhledejte prodejce u kterého je možné výrobky AKSAMITE prohlédnout.

Vložte prosím PSČ či název Vašeho bydliště a vyhledejte nejbližšího prodejce.
Najděte svou nejbližší prodejnu
Mapka krajů ČR Královehradecký Pardubický Olomoucký Moravskoslezský Zlínský Jihomoravský Vysočina Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Praha Středočeský