AKCE - Hezký český domov

Projekt HEZKÝ ČESKÝ DOMOV vznikl v roce 2005. Je to snaha českého výrobce pokusit vystavět bariéru české kvality proti levným a nekvalitním dovozům ze zahraničí (především z Polska), kterými místní trh zahlcují různí dovozci ve spolupráci s obchodními řetězci. Hlavním cílem projektu je poskytnout konečnému zákazníkovi alternativu a skutečnou možnost výběru.

Kvalitní výrobky mohou nabízet pouze kvalitní a proškolení prodejci (HOBBYT NÁBYTEK, AKSAMITE NÁBYTEK, LIVING STYLE, N-BYT NEUMAN, BALÁČOVÁ NÁBYTEK, NOMA NÁBYTEK, DŮM NÁBYTKU FAJNA, BOSPOL DŮM NÁBYTKU, NÁBYTEK LINEA, NÁBYTEK ANKE, M-CENTRUM, NÁBYTEK JIKOS, NÁBYTEK KOSAŘOVI, NÁBYTEK M BYT, NÁBYTEK AKROS, NÁBYTEK POHODLÍ, NÁBYTEK ROLI, NÁBYTEK ŘEPOV, NÁBYTEK SALIT, NÁBYTEK SEKTOR, NÁBYTEK SLAVÍK, NÁBYTEK STYL, NÁBYTEK TVRZNÍKOVÁ, NÁBYTEK U KOZŮ, NÁBYTEK VALTEROVÁ), pro které není zbožíznalství španělskou vesnicí, ale samozřejmým doplňkem fundované nabídky.

V obchodech zapojených do projektu HEZKÝ ČESKÝ DOMOV najde zákazník přívětivé profesionály, kteří mu poradí a pomohou. Nedílnou součástí projektu HEZKÝ ČESKÝ DOMOV je propagační letáková akce, která umožňuje zákazníkovi snadnou orientaci v nabídce. Akce probíhá dvakrát ročně, na jaře a na podzim, formou roznosu letáků přímo zákazníkům.
 
Leták ke stažení: zde
HČD podzim 2013
Najděte svou prodejnuVyhledejte prodejce u kterého je možné výrobky AKSAMITE prohlédnout.

Vložte prosím PSČ či název Vašeho bydliště a vyhledejte nejbližšího prodejce.
Najděte svou nejbližší prodejnu
Mapka krajů ČR Královehradecký Pardubický Olomoucký Moravskoslezský Zlínský Jihomoravský Vysočina Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Praha Středočeský