Lednový výprodej sedacích souprav a postelí značky Aksamite
Vánoce jsou za námi a již nyní začíná velký novoroční výprodej. Ať tedy nezmeškáte akční slevy při koupi sedací soupravy či postele AKSAMITE.
Přijďte si vybrat novou sedačku či postel do našich podnikových, značkových či vybraných autorizovaných prodejen v rámci akce HEZKÝ ČESKÝ DOMOV.
Sedací soupravy a postele výroby Aksamite objednáte nyní se slevou 20%.
Prodejci nábytku zapojení do projektu HEZKÝ ČESKÝ DOMOV:
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Projekt HEZKÝ ČESKÝ DOMOV vznikl v roce 2005 jako snaha českého výrobce AKSAMITE pokusit se vystavět bariéru české kvality proti levným a nekvalitním dovozům ze zahraničí. Hlavním cílem projektu je poskytnout konečnému zákazníkovi kvalitní alternativu a skutečnou možnost výběru.
Kvalitní výrobky mohou nabízet pouze kvalitní a proškolení prodejci, pro které není zbožíznalství španělskou vesnicí, ale samozřejmým doplňkem fundované nabídky. V obchodech zapojených do projektu HEZKÝ ČESKÝ DOMOV najde zákazník přívětivé profesionály, kteří mu poradí a pomohou.